מדפים מעוצבים לחדרי ילדים

 

כאשר צריך לבחור ריהוט של


חדר ארונות ילדים
עבור ילד בגיל מסוים חשוב מאד לא לעזות כלאחר יד אלא להקדיש זמן ומחשבה רבים ככל האפשר לשם כך. ישנם פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם מראש ולקחת בחשבון וישנן כמובן אפשרויות רבות לעיצוב החדר עצמו. לשם כך מומלץ להתרשם מרהיטים המתאימים בדרך כלל לחדר הילדים ולהכין מראש רשימה של הפריטים או החפצים בחדר שיישארו שם ביחד עם הרהיטים החדשים על מנת להתחשב בכל הצרכים ולעצב את החדר באופן פרקטי, נוח וגם מעוצה ונאה לעין.

מה חשוב לילדים

ילדים אוהבים לשבת על רצפה ולשחק. על מנת לשמור על עקרון זה יש צורך לעשות שימוש רב במדפי ובאביזרי תלייה על מנת להשאיר כמה שיותר שטח פנוי על רצפת החדר. כאשר חפצים ופריטים יאוחסנו בגובה ולא על הרצפה יהיה מקום רב להשתמש בו על הרצפה או על השטיח. נשאלת השאלה – באילו מדפים להשתמש? מאיזה חומר כדאי שהם יהיו עשויים? איך לבחור את מקום ההתקנה ואת הגובה שבו הם ימוקמו?

כאשר רוצים לקנות רהיטים עבור חדרי ילדים אפשר להתרשם גם ממדפים מעוצבים אשר יתאימו לסגנון העיצובי של שאר פריטי הריהוט וכך ייראה כל החדר כקשור לצבע אחר או לנושא עיצובי אחד. כיום לא צריך להתפשר על מדפים וניתן בקלות למצוא מדפים מעוצבים ובטיחותיים אשר יתאימו לכל לקוח ולקוח. מכיוון שמדובר במדפים מעוצבים המיועדים לתלייה ושימוש בחדרי ילדים הרי שהעיצוב שלהם יתאים לגילאים אלה והם ישלימו באופן מלא למראה החדר כולו.

איך לבחור מדפים לחדרי ילדים?

כאמור, צריך ראשית לדעת בדיוק מה צריך להניח על המדף או המדפים. לפי זה אפשר יהיה לדעת מה מידות המדפים הדרושות. השלב הבא הוא ההחלטה היכן למקם ולתלות אותם בחדר, כולל ההחלטה באיזה גובה עדיף לתלות – לא גבוהים מדי עבור הילד ולא נמוכים מדי עבור ההורים או מבוגרים אחרים (אחים גדולים, למשל). כאשר בוחרים מדף צריך לדעת בדיוק מה המשקל שהוא מסוגל לשאת ולהקפיד שלא לחרוג ממשקל זה על מנת שלא לסכן את הילד או את מי שנמצא בחדר.
מכאן ניתן להבין שגם מדפים הם דבר שצריך להקדיש לו מחשבה בעת עיצוב חדר ילדים ובחירה טובה ומושכלת תהיה מה שבזכותו חדר הילדים יהיה מושלם, נוח, פרקטי וכמובן יהיה בשימוש למשך זמן רב ככל האפשר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר