מידע שימושי ומדריכים

 

מנעולן / פורץ מנעולים

משום מה ומסיבה לא מוצדקת בת ים נחשבת לעיר שיש בה יותר פשע מערים אחרות. היא נחשבת לעיר שאנשים הפשע שם פעילים ועיר פחות בטוחה להסתובב בה, המוניטין של העיר הוא משנים קודמות, הגיוני שעכשיו לאחר שהעיר התפחה מאוד המצב הוא לא כזה אבל קורה נתקלים באדם זה או אחר שחושב שבת ים או כששומע את השם בת ים מרים גבה.

להמשך קריאת המאמר

מדפים מעוצבים לריהוט המשרדי

מדפים ומגירות, הם פתרונות ששימשו אותנו משחר ההיסטוריה הרבה לפני הקמתם של גורדי השחקים העצומים שאנו רואים ברחבי העולם המערבי.

להמשך קריאת המאמר

טיפים לרכישת מדפים יד שנייה

שוק מוצרי יד שנייה הפך בשנים האחרונות לפופולרי ביותר. רבים מבינים את היתרונות הרבים של רכישת מוצרים יד שנייה על פני מוצרים חדשים. מדפים נחשבים לפריט ריהוט יקר, ולכן רבים מעדיפים לבחור מדפים יד שנייה…

להמשך קריאת המאמר

מדפים לאחסנה כבדה

מדפים תעשייתיים, אשר משמשים הן למטרות אחסנה והן למטרות תצוגה מהווים פתרון אחסון מתקדם.

להמשך קריאת המאמר

השימוש במדפי מתכת מודולריים למחסנים

מהות העיקרית של מחסן, ולא צריך להיות בעלי יכולת היסק יוצאת דופן כדי להבין זו, היא לאחסן פריטים בצורה היעילה והטובה ביותר.

להמשך קריאת המאמר

מדפים מעוצבים לחדרי ילדים

כאשר צריך לבחור ריהוט של חדרי ילדים עבור ילד בגיל מסוים חשוב מאד לא לעזות כלאחר יד אלא להקדיש זמן ומחשבה רבים ככל האפשר לשם כך.

להמשך קריאת המאמר

שלטים ומידוף לחנויות

הצלחה של עסקים ובמיוחד של חנויות מצריכה שילוב בין עיצוב פנים נכון לבין שימוש באלמנטים חיצוניים, שמזמינים את הלקוחות להגיע.

להמשך קריאת המאמר

עיצוב מערכות תצוגה

עיצוב מערכות תצוגה והצבתם במקום הנכון ברצפת המכירות של החנות שלכם הן מלאכות המשלבות מיומנות מקצועית ואוריינטציה שיווקית טהורה.

להמשך קריאת המאמר

סידור מוצרי מזון בצורה נכונה

בתי עסק שונים כגון סופרים, מכולות וחנויות נוחות מוכרים מוצרי מזון. לצורך שיפור המכירות משקיעים לא מעט כסף בפרסום בדרכים שונות

להמשך קריאת המאמר

טיפים לפריקה ואחסון לאחר הובלה

חתמתם כבר על החוזה, אפילו ניתן לכם המפתח לדירה או לבית החדש, הזמנתם חברת הובלה והארגזים כבר עומדים בערימה.

להמשך קריאת המאמר

 

לפרטים נוספים צרו קשר