אחסנת ציוד לצורך מעבר דירה

 

לא אחת אנשים נדרשים למצוא מקום לאחסון תכולת הדירה שלהם – אם בשל רילוקיישן או אם כאשר עליהם לפנות את הדירה השכורה שבה הם מתגוררים ואולי את דירתם שלהם לצורך שיפוץ. באופן טבעי מתבקשת ונדרשת חלופה מיטבית.

אחד היתרונות בשכירת שירות מחברה זה הוא בהיותה בעלת יכולת לספק מגוון שירותים לוגיסטיים בתחום ההובלה, השינוע והאחסון. חברה כזאת מעמידה לרשותכם את כל משאביה, ובהם שירותי העמסת התכולה (לרבות אספקת ציוד ייעודי וייחודי לאריזתה), הובלתה, פריקתה וסידורה באופן מושכל והגיוני שיקל על הוצאתה, במתחם אחסון בטוח ומאובטח.

ביתו של אדם הוא מבצרו ותכולת הבית היא הרכוש היקר ביתר מכל הבחינות. איש מאתנו לא רוצה לסמוך על המזל ומעדיף באופן טבעי לסמוך על אנשי מקצוע היודעים ומסוגלים לתת את המענה האיכותי והבטיחותי ביותר לתכולת ביתנו.

שירותים לוגיסטיים מקצועיים מהווים ערובה להובלתה של תכולת הבית באופן שיאפשר הגעתה אל מתחם האחסון בשלמותה וכמובן גם בכל תהליך הפריקה והסידור. אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בהובלת ציוד בעל רגישות מיוחדת, המחייב אריזה והקפדה יתרה גם ובעיקר בעת ההובלה.

שירותי אחסון עשויים להידרש באופן בלתי צפוי ובלתי מתוכנן במקרים של קבלת אחריות על טיפול בעיזבון של אנשים וההכרח לפנות את דירתם יוצר בעיה – מה לעשות עם תכולת הבית עד שיימצאו הסידור או הפתרון העתידיים.

מחסנים לכל סוג של תכולה הם המקום הבטוח ביותר. המתחם עצמו מוגן במעגלי אבטחה אחדים, אנושיים וטכנולוגיים, כאשר החברה יכולה לתת לכם מידע עדכני, און ליין, בכל רגע נתון מה מצב התכולה. מצלמות אבטחה ונוכחות קבועה ומתמדת של שומרים ומאבטחים מהווים ערובה לשמירה על התכולה.

במתחם אחסון מוגן ומוסדר ניתן לקבל גם שירותי ביטוח על התכולה, כך שבכל מקרה, לרבות במקרי קיצון העלולים לקרות בתסריטים דמיוניים, לא תיפגעו.

הרכוש שלכם ודאי חשוב ויקר לכם מכדי להפקידו בידיים לא מקצועיות, לכן טבעי ומתבקש להסתייע בשירותיה של חברת שילוח והובלות שמציעה מתחם אחסון לוגיסטי מקצועי ביותר מכל בחינה ומכל היבט.

היות שאתם ודאי רוצים לישון בראש שקט ולהיות שקטים גם בשעות שבהן אתם ערים – חשוב להפקיד את תכולת דירתכם למשמורת בידי מי שיודעים כיצד להעניק לאנשים שקט וביטחון.

חשיבות שלא ניתן להפריז בתיאורה של תכולת דירתכם במקרים שבהם אתם רוצים או נאלצים לאחסן אותה לתקופות זמן שונות, קצרות או ארוכות (במתחם האחסון של החברה יאחסנו את תכולת דירתכם לכל תקופה שתבחרו), מצדיקה, ומבחינות רבות אף מחייבת, להפקיד את הטיפול בה בידיהם של אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, בעלי ניסיון מצטבר בפינוי תכולות של דירות מכל מקום, לרבות מקומות גבוהות בבניינים רבי קומות, אשר גישה אליהם מחייבת ציוד מיוחד.

גם אם אתם יודעים מראש כי תהיו זקוקים לאחסון לתקופה קצרה, מה שצריך לקבוע את הבחירה הוא השיקול – היכן הכי בטוח לאחסן את הציוד שלכם. לא מומלץ לוותר על פתרון מקצועי, בטוח. למשוואת עלות – תועלת יש, כידוע, שני רכיבים. הביטחון והשקט שנוסכת בכם הידיעה כי הוא הדברים הכי יקרים לכם מאוחסנים במקום שבו הם יישמרו עבורכם שלמים ומושלמים היא התועלת הוודאית שלכם.

 

לפרטים נוספים צרו קשר