מדפי אחסנה כבדה

 

מדפים תעשייתיים, אשר משמשים הן למטרות אחסנה והן למטרות תצוגה מהווים פתרון אחסון מתקדם. כך או כך, מדפים אשר ישמשו עבור אחסנה כבדה, חייבים להיות מחומרים חזקים, עמידים ויציבים, ומחייבים ייצור מיוחד, שלא בדומה למידוף אחסנה או תצוגה רגיל. פעמים רבות, מדפי אחסנה כבדה ייוצרו באופן מיוחד, ואף לפי בקשה מיוחדת, מבחינת גודלם, עיצובם והעומס אשר צריך להיות מופעל עליהם.

מה מיוחד במדפי אחסנה כבדה?

מדפי אחסנה כבדה חייבים להיעשות על פי סטנדרטים מיוחדים וקפדניים, מכיוון שהם יכולים להחזיק עומסים כבדים. חומרי הגלם מהם הם מיוצרים הינם החזקים ביותר בשוק. הלקוח יכול לבחור את מדפי האחסנה בעיצוב המיוחד לו ועל פי הגודל המתאים לגודל המקום הנדרש. מכיוון שהמטרה היא לאחסן מוצרים כבדים לשימושים תעשייתיים, יש להיות בטוחים טרם הרכישה, כי גם ההתקנה תיעשה על פי התקנים הנהוגים בתחום זה.

ארגון ותכנון מדפי האחסון

חשוב מאוד להקפיד על סידור וארגון נכון כאשר מתקינים את מדפי אחסנה הכבדה ויש לשים דגש גדול על עיצוב המחסן בעזרת מדפים. ניהול וסידור נכון של מדפי אחסנה חשוב מאוד במקרה של ארגון. הקפדה על סידור המלאי בצורה נכונה על ידי ארגון המוצרים, מיון נכון וסריקה מלאה של כלל המוצרים על ידי סורק ברקוד מתקדם מאפשרת גישה מהירה ונוחה למוצרי תעשייה כבדים.

תכנון נכון של מדפי אחסנה כבדה, הן מבחינת עומקם והן מבחינת גודלם, יקבעו את מידת שביעות הרצון של הלקוח מהמוצר. כאשר המדפים מיוצרים בדיוק בהתאם למידות הצרכים הספציפיים.

מדפי אחסנה כבדה לתצוגה

חנויות תעשייתיות רבות, מרגישות צורך לבנות ולייצר מדפי תצוגה אשר יוכלו לשמש גם כמדפי אחסנה כבדה. מדפי תצוגה, בדרך כלל יפים יותר ומעוצבים יותר ממדפי אחסנה פשוטים. המוצרים התעשייתיים יכולים להימצא עליהם ובכך להעלות את רמת הניראות שלהם במקום. מדפים אלה, מסתבר, מושכים תשומת לב רבה מצד הלקוחות הפוטנציאליים ולכן מעלים את רמות המכירות.

מדפי תצוגה, במקרים אלה משמשים גם לאחסנת המוצרים, מכיוון שבדרך כלל את הציוד הכבד קשה לשנע ממקום למקום. המדפים יכולים לשמש מקומות או חנויות אשר גם משמשות כחדרי תעשייה או סדנאות ייצור. למעשה, אין הגבלה לכמויות המדפים הללו, והם יכולים להיות רבים, ועדיין להשרות תחושה של סדר בחלל, למרות כובדם ומראם התעשייתי. מעבר לכך, הם יכולים להיות פזורים בחלל, באופן אשר יכוון את הלקוחות לקבוצות המוצרים השונות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר